אודות

בשנת 2013 הוקמה בצ’כיה Anywhere Campers , חברה קטנה להשכרת קרוואנים שבבעלותה היו כ-2 קרוואנים בלבד ו – 4 עובדים. החברה הוקמה מתוך רצון למצוא תחליף לטיול המעגלי המוכר (להתחיל ולסיים באותה הנקודה) בו מטיילים איבדו זמן יקר מטיולם על מנת לחזור חזרה לנקודת ההתחלה.

החברה התפתחה לאורך השנים בעזרת עבודה קשה ונחישות ומצאה את הנוסחה המושלמת לפתרון הבעיה, שליחת נהגים מבסיס החברה בצ’כיה לכל רחבי אירופה שיביאו את הרכב עד אליכם, כך שתוכלו להתחיל ולסיים את הטיול בכל נקודה בה תבחרו.

כעת, לאחר צבירת שנים של ניסיון, ברשות החברה כ-50 קרוואנים חדשים ומאובזרים! יש לנו שותפים בכל רחבי העולם החל מנציגויות בצרפת, גרמניה, שוויץ, ארה”ב, ניו-זילנד וכעת גם בישראל!

חברת Tevel Campers  הינה חלק מקבוצת “תבל תיירות ותעופה בע”מ”, המייצגת בארץ את חברת התעופה “Smart Wings” ואת חברת התעופה “Enter Air”. במסגרת פעילותיה בין היתר, מחכירה מטוסים לחברות הישראליות שכולכם מכירים כמו – ישראייר, ארקיע ואל-על, ומפעילה בשנה (לא בתקופת הקורונה) למעלה מ – 500 טיסות ליעדים שונים בעולם. אנחנו הנציגים הרשמיים של Anywhere Campers בישראל וכעת אנו רוצים להנגיש את הנוסחה המנצחת גם לכם!

מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה אפשרית שיש לכם.

לאסוף בכל מקום, להחזיר בכל מקום
Tevel Campers​ & Anywhere Campers