אודות

אנחנו Tevel Campers – חברה המתמחה בטיולי קרוואנים באירופה וחלק מקבוצת “תבל תיירות ותעופה בע”מ”.
בזכות שיתוף הפעולה הייחודי שלנו עם חברות תעופה וחברות קרוואנים מאירופה וישראל, אנחנו מציעים חוויה הכוללת טיסות ישירות לאירופה למגוון יעדים + השכרת קרוואנים מאובזרים במחירים מיוחדים.

הסיפור שלנו

31/5/2019

הסיפור שלנו מתחיל בשנת 2019, אני והצוות שלי השתחררנו מצה”ל וחלמנו על חופש אמיתי, טיול קרוואן באירופה הייתה הבחירה המתבקשת.

בעבודת צוות, ישבנו על האינטרנט ימים ולילות כדי למצוא את חברת הקרוואנים שתתאים לטיסות שהזמנו.

אחרי תהליך ארוך ומתיש הצלחנו לבנות את טיול החלומות שלנו והתחלנו לספור את הדקות עד היציאה למסע, בראשנו דמיינו את החוויה המושלמת, עם בית על גלגלים שמלווה אותנו בכל יעד שנבחר, הרגשנו שאנחנו כבר טועמים את החופש המוחלט.

כשהגיע הזמן לצאת לטיול הודיעו לנו שהטיסה נדחתה, לאחר ההלם הראשוני הודענו לחברת הקרוואנים שהטיסה התעכבה ושאנו צריכים למצוא פתרון בנושא, להפתעתנו חברת הקרוואנים סירבה לעזור ולכן נאלצנו להזמין טיסה חדשה ויקרה מהרגע להרגע על מנת שלא נפספס את הטיול, תקלה קטנה בכנף ויצאנו למסע.

כשהגענו ליעד חיכה לנו קרוואן ריק לחלוטין מציוד, חוסר הבהירות ומחסום השפה מול חברת הקרוואנים המקומית הובילה אותנו להעביר את הלילה הראשון בטיול החלומי על קרש עץ ללא מזרן, החופש הפך לעונש.

רכשנו ציוד בסופר הקרוב, נסענו לאגם הראשון שמצאנו בדרך, פרסנו את השמיכה, הכנו ארוחה וראינו את השמש שוקעת על רקע האגם, באותו הרגע לראשונה חווינו את החופש האין-סופי עליו חלמנו ובאותו יום נפלה בנו ההבנה שלמטייל הישראלי מגיע יותר.

יותר ביטחון בתכנון במסע, יותר שלווה מול החוויה ויותר חופש מהשנייה הראשונה.

אל מול האגם הכחול והשמיים הכתומים החלטנו להקים את תבל קרוואנים, שתדאג שהחופש שלכם יתחיל עכשיו.